نیاز حقوقی شما چیست؟

«صفحه مرجع اسناد حقوقی شامل تمامی متون، فرم ها و اسناد حقوقی است که بخش مهمی از نیاز حقوقی کلیه شاغلین حقوقی اعم از قضات، وکلا، کارشناسان حقوقی و همچنین عموم مردم را برآورده می کند. این بخش شامل سه صفحه اصلی می باشد. در صفحه بانک دادخواستها و شکوائیه ها نمونه ای از کاربردی ترین دادخواستها، شکوائیه ها، اظهارنامه ها، لوایح قضایی و دیگر متون مورد استفاده در دعاوی حقوقی اعم از کیفری و مدنی گردآوری شده است. همچنین چنانچه متن مورد نظر شما در بین این مجموعه وجود نداشته باشد می توانید از طریق عریضه نویسی آنلاین نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. در صفحه بانک قرارداد ها قسمت عمده ای از مهمترین قراردادها تهیه و گردآوری شده است. در این بخش نیز چنانچه قرارداد مورد نظر خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق سفارش قرارداد، قرارداد مورد نظر خود را سفارش دهید. اما در صفحه رویه قضایی، که برای اولین بار در کشور از طریف درگاه اینترنتی در دسترس کاربران گرامی قرار می گیرد می توانید نمونه آراء صادر شده در مهمترین وکاربردی ترین دعاوی را مشاهده نمایید. آراء این بخش همگی از پرونده های واقعی برگزیده شده و هر رای نیز تحلیل علمی شده است. ضمن آنکه می توانید از تحلیل های اضافه شده توسط کاربران حقوقی سایت استفاده نموده و خود نیز در این قسمت مشارکت نمایید. تمامی این اسناد بر اساس قوانین و مقررات موضوعه و به روز کشور تهیه شده و توسط کارشناسان ما مدام در حال به روز رسانی است. تلاش ما ایجاد یک دائره المعارف جامع آنلاین حقوقی از متون و موضوعات حرفه ای و مورد نیاز عموم مردم و شاغلین و پژوهشگران حقوقی است.» 

    «در صفحه بانک دادخواست و شکوائیه تلاش کرده ایم یک دسته بندی کابردی از انواع دادخواست ها، شکوائیه ها، درخواست ها، اظهارنامه ها و سایر متون حقوقی ارائه دهیم. در آغاز کار، احتیاجات حقوقی پرکاربرد و مبتلابه عموم مردم عزیزمان را تهیه و بارگذاری نموده ایم. باری شما کاربر گرامی چنانچه متن مورد نظر خود را در عناوین موجود پیدا نکردید، می توانید از قسمت عریضه نویسی آنلاین آن را سفارش دهید. متن حقوقی مورد نیاز شما در زمانی کوتاه و با صرف هزینه ای اندک توسط کارشناسان خبره موسسه داتیکان تهیه و برای شما ارسال می شود. موسسه داتیکان تلاش می کند در ادامه نیز با بارگذاری متون حرفه ای و تخصصی، جامعه حقوقی کشور را مخاطب خویش قرار داده و از همه پیشنهادها صمیمانه استقبال می نماید.»

عریضه نویسی آنلاین
0

     «صفحه بانک قراردادها، به منظور پاسخگویی به نیاز حقوقی عموم مردم عزیر و همچنین کلیه اشخاص حقیقی و حقوقیِ فعال در بازار کسب و کار و تجارت و بازرگانی کشور طراحی شده است. در این صفحه کلیه قراردادهای پرکاربرد، اعم از قراردادهای عمومی و حرفه ای شناسایی شده و در قالب دسته بندی های درختواره ای به مرور بارگذاری خواهند شد. چنانچه قرارداد مورد نظر شما کاربر گرامی در بین قرارداد ها موجود نیست می توانید از قسمت سفارش قرارداد آن را بصورت آنلاین سفارش دهید و با صرف کمترین هزینه یک قرارداد حرفه ای را در اختیار داشته باشید. موسسه حقوقی داتیکان صمیمانه پذیرای انتقادات، پیشنهادات و هرگونه مشارکت شما بوده و به همکاری با شما افتخار  می کند» 

سفارش آنلاین قرارداد
0

    « همانند خدمات ارائه شده در دیگر بخش های صفحه مرجع اسناد حقوقی که برای اولین بار در کشور و بصورت آنلاین به مردم عزیر و همکاران ارجمند ارائه می شود؛ موسسه داتیکان با راه اندازی صفحه رویه قضایی نیز برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه رویه قضایی کشور بصورت آنلاین نموده است. رویه قضایی، صفحه ای کاملا حرفه ای برای جامعه گسترده حقوقی کشور اعم از قضات ، اساتید، وکلا، دانشجویان و دیگر اعضاء پرتعداد آن است. در این صفحه و در یک فضای گرافیکی ساده و با قابلیت جستجوی بی نظیر، به آراء متعدد و واقعیِ صادره از مراجع قضایی و غیر قضایی دسترسی خواهید داشت. تلاش کرده ایم با ارائه یک دسته بندی کاربردی از آراء مختلفِ صادره از مراجع قضایی و غیر قضایی، جستجو و دسترسی به آراء مورد نظرِ شما را هرچه راحت تر نماییم. همچنین هر رای توسط کارشناسان موسسه حقوقی داتیکان تحلیل شده است. شما نیز می توانید در ارائه تحلیل های علمی با ما مشارکت نمایید. موسسه داتیکان به مشارکت شما افتخار می کند. »   .

0
منابع سایت