رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

8 شهریور 1395 , 11:21
ساختمان جدید اداره ثبت اسناد تهران افتتاح شد/ حذف دفاتر دست نویس اسناد تا پایان هفته

ساختمان جدید اداره ثبت اسناد تهران افتتاح شد/ حذف دفاتر دست نویس اسناد تا پایان هفته

رئیس سازمان ثبت کشور اطلاع داد فقط تا پایان هفته جاری دفاتر دست نویس اسناد وجود دارند و پس از آن دفاتر الکترونیک جایگزین آن خواهند شد.

داتیکان: ساختمان جدید ثبت اسناد و املاک استان تهران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، صبح امروز دوشنبه با حضور معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به بهره برداری رسید.

به گزارش داتیکان به نقل از ایرنا، مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان تهران در آئین بهره برداری از این ساختمان گفت: ساختمان جدید ثبت اسناد واملاک استان تهران در چهار هزارمتر مربع و در9 طبقه به بهره برداری رسیده است.
صادق سعادتیان افزود: اعتبارات این ساختمان به مبلغ 11 میلیارد تومان از محل بودجه ملی تامین شده است .
وی کمبود فضای اداری را یکی ازعمده ترین مشکلات ثبت استان تهران عنوان کرد و گفت: امروز افتخار می کنیم که در سال اقصاد مقاومتی و اقدام و عمل توانسته ایم این ساختمان را به منظور ارائه خدمات بیشتر و در جهت رضایت مندی مردم به بهره برداری برسانیم .
سعادتیان تصریح کرد: ساختمان این اداره کل از ابتدای افتتاح اداره ثبت اسناد و املاک استان تهران ، استیجاری و فضاها نیز نامناسب بود.

همچنین در حاشیه این مراسم، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: در پایان این هفته دفاتر دست نویس اسناد در دفاتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد حذف و دفاتر الکترونیک جایگزین آن خواهد شد.

احمد تویسرکانی در این زمینه افزود: در پایان این هفته دفاتر دست نویس اسناد در دفاتر اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد حذف و دفاتر الکترونیک جایگزین آن خواهد شد.

 

  • منبع : http://www.irna.ir/
  • بازدید : 595
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32