لایحه بودجه 95 در دستان  اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس

تازه های قوانین و مقررات تازه های قوانین و مقررات

11 اسفند 1394 , 12:19

لایحه بودجه 95 در دستان اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی که با خبرگزاری خانه ملت داشت با اعلام خبر بررسی کلیات لایحه بودجه در کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه سال آینده کل‌کشور و بررسی لایحه موافقتنامه بین ایران و قبرس از برنامه های کاری کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری است.

کلیات لایحه بودجه در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد. رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: ادامه بررسی کلیات لایحه بودجه 1395 کل‌کشور و بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس به‌منظور اجتناب از أخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی درمورد مالیات‌های بر درآمد به انضمام تشریفات(پروتکل) الحاقی از دیگر برنامه های این هفته کمیسیون اقتصادی است.

نماینده مردم آباده، خرم بید و بوانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر شده در جلسه هفته جاری اعضای هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور نیز جلسه ای در کمیسیون اقتصادی داشته باشند. همچنین براساس برنامه اعضای هیأت‌ رئیسه کمیسیون، اخبار اقتصادی روز را بررسی خواهند کرد.

کمیسیون‌های تخصصی مکلفند حداکثر ده روز پس از چاپ و توزیع لایحه نسبت به بررسی مفاد برنامه شامل مواد، تبصره‌ها، جداول و ضمایم و نیز پیشنهادهای نمایندگان اقدام و گزارش خود را به کمیسیون تلفیق رسیدگی‌کننده ارائه نمایند.

هفدهم آذرماه سخنگوی دولت به دلیل ارسال تذکر به دلیل تاخیر دولت در ارسال قانون بودجه به مجلس از این نهاد قانونگذاری تشکر کرده بود و دلیل تأخیر در تقدیم بودجه را همزمانی ارائه برنامه ششم توسعه و بودجه 95 اعلام نمود.

  • منبع : خبرگزاری خانه ملت
  • بازدید : 661
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32