تازه‌های نشر حقوقی تازه‌های نشر حقوقی

23 آذر 1395 , 09:47
چاپ کتاب «علوم جنایی تطبیقی»

چاپ کتاب «علوم جنایی تطبیقی»

کتاب "علوم جنایی تطبیقی" (در پرتو همکاری های بین المللی) توسط نشر میزان به چاپ رسید

داتیکان: کتاب علوم جنایی تطبیقی (در پرتو همکاری های بین المللی) که مجموعه مقالاتی در نکوداشت دکتر سیلویا تلنباخ است از سوی نشر میزان وارد بازار نشر شد.

به گزارش داتیکان این کتاب به همت دکتر حسین غلامی؛ دانشیار دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی؛ به چاپ رسیده است. قیمت این کتاب 39000 تومان می باشد. در این کتاب، 26 مقاله از استادان دانشگاه‌های سراسر کشور گردآوری شده و به پاس زحمات خانم دکتر تلنباخ جهت پیشرفت علمی پژوهشگران ایرانی (تسهیل حضور ایرانیان در مؤسسه ماکس پلانک و ...) به ایشان تقدیم شده است.

دکتر سیلویا تلنباخ مدیر بخش حقوق ایران، ترکیه و اسلام موسسه ماکس پلانک آلمان و نیز رییس گروه حقوق کشورهای مسلمان(ترکیه، ایران و کشورهای عربی) می باشد. عمده تمرکز مطالعات و تحقیقات ایشان در حوزه های" حقوق کیقری و آیین دادرسی کیفری ترکیه"، "حقوق کیفری اسلامی در دنیای مدرن به ویژه در جمهوری اسلامی ایران" و "قانون اساسی کشورهای خاورمیانه" می باشد.

لازم به ذکر است برای رونمایی از این کتاب همایشی در دانشگاه علامه برگزار خواهد شد. دکتر غلامی، گردآورنده ی این کتاب در یادداشتی بیان داشته اند:

"به استحضار استادان، دانشجويان و دانش پژوهان گرامى مى رساند مجموعه مقالات نكوداشت سركار خانم دكتر تلنباخ تحت عنوان " علوم جنايى تطبيقى در پرتو همكارى هاى بين المللى" با مشاركت حدود ٣٠ نفر از استادان و نويسندگان ارجمند در قالب ٢٦ مقاله و در ٦٣٥ صفحه با مديريت و حمايت ارزشمند بنياد حقوقى ميزان به چاپ رسيده است.

اكنون ضمن دعوت از همه دوستان و همكاران، دانشجويان و دانش پژوهان گرامى جهت حضور در مراسم مذكور كه در روز سه شنبه مورخ ١٣٩٥/٩/٢٣ از ساعت 9 الی 13:30در محل دانشكده حقوق و علوم سياسى دانشگاه علامه طباطبايى برگزار مى شود.

ارادتمند

حسين غلامى

دبير همايش "

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 697
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32