آزمون‌های حقوقی آزمون‌های حقوقی

11 دی 1395 , 11:08
امروز آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 96

امروز آخرین مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 96

آزمون کارشناسی ارشد روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت سال 96 برگزار خواهند شد.

داتیکان: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: امروز شنبه آخرین مهلت برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست ودومین المپیاد علمی دانشجویی کشور است.

به گزارش داتیکان به نقل از  خبر آنلاین، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در این باره گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز چهارشنبه اول دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده ساعت 24 امروز شنبه 11 دی ماه پایان می پذیرد.

او افزود: تا ساعت 8 صبح امروز 586 هزار و 349 داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.
توکلی ادامه داد: به داوطلبان علاقمند به ثبت نام توصیه می شود در این مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما واطلاعیه های منتشره در صورت واجد شرایط بودن ثبت نام خود را انجام دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش بیان داشت: دواطلبان متقاضی در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 که از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده اند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی هم تلقی خواهند شد.

او گفت: داوطلبانی که قبلا درسایت دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند ضرورت دارد تا ساعت 24 امروز شنبه 11 دی ماه در سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند.

گفتنی است هزینه ثبت نام آنان در دانشگاه آزاد از طریق دانشگاه مذکور بازگردانده می شود.

او افزود: آزمون کارشناسی ارشد روز پنج شنبه هفتم و جمعه هشتم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

  • منبع : http://www.khabaronline.ir/
  • بازدید : 372
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32

اخبار مرتبط