رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

27 دی 1395 , 14:55
جزئیات ضرب و شتم دادورز اجرای احکام شورای حل اختلاف در محله هرندی از زبان وکیل پرونده

جزئیات ضرب و شتم دادورز اجرای احکام شورای حل اختلاف در محله هرندی از زبان وکیل پرونده

ترک همدانی: ملک واقع در ضلع شمال شرقی پارک هرندی با کمک مامور نیروی انتظامی تخلیه و حکم جرا شد

مصطفی ترک همدانی، از ضرب و شتم دادورز اجرای احکام شعبه ۱۲،۱۳ پیچ شمیران موقع اجرای حکم خبر داد.

به گزارش پارس نیوز، این وکیل دادگستری با اشاره به مشکلات محله هرندی گفت: به اتفاق دادورز شورای حل اختلاف شعبه ۱۲ و ۱۳ پیچ شمیران برای تخلیه ملکی واقع در ضلع شمال شرقی پارک هرندی ابتدای خیابان عارف اقدام کردیم.

او افزود: با توجه به این که دادورز اجرای احکام نماینده دادستان است و مامور نیروی انتظامی هم همراه ما بود، با مقاومت اراذل و اوباش آن محل مواجه شده و آنها به ما حمله کردند و ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

این وکیل: متاسفانه دادورز شورا صدمه جدی دید و از ناحیه سر دچار شکستگی شد و ۱۵بخیه خورد. بنده و مامور نیرو انتظامی هم آسیب بدنی دیدیم. دادورز اجرای احکام فرد بسیار جسور و پیگیر و مسئولی بود و با توجه به صدمه ای که دیده بود ملک مورد اشاره را با کمک مامور نیروی انتظامی تخلیه و حکم را جرا کرد.

همدانی با اشاره به اینکه آن محل پاتوق اراذل اوباش و مافیای مواد مخدر است گفت: در ابتدای کار با توجه به اینکه محل نزدیک کلانتری محل است گمان می کردیم تخلیه بدون درد سر انجام می گیرد اما متاسفانه این حادثه بوجود آمد. ما بعد از این اتفاق شکایت کرده ایم اما اقدامات صورت گرفته مناسب نیست و بنده پیگیر مساله هستم.

او افزود: وضعیت این محله احتیاج به رسیدگی فوری دارد زیرا معتادان متجاهر به خرید و فروش مواد مخدر اقدام می کنند. هرچند در تابستان گذشته یکسری اقدامات تامینی صورت گرفت اما به نظرم کافی نبود.

 

  • منبع : http://www.parsnews.com/
  • بازدید : 607
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32