آزمون‌های حقوقی آزمون‌های حقوقی

5 آذر 1396 , 11:23
زمان دریافت کارت و نحوه برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه اعلام شد

زمان دریافت کارت و نحوه برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه اعلام شد

معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد

داتیکان: معاونت منابع انسانی قوه قضائیه اعلام کرد: بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضی شركت در آزمون استخدامی كاركنان اداری قوه قضائيه در سال 1396 می‌‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 10/09/96 در 31 شهرستان كشور برگزار می‌‌شود.

به گزارش داتیکان به نقل از روابط عمومی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، آزمون استخدامی كاركنان اداری قوه قضائيه در سال 1396 صبح روز جمعه مورخ 10/09/96 در 31 شهرستان كشور برگزار می‌‌شود. فرآيند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان می‌‌بايست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه 07/09/96 بر روی سايت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای )نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روی پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمايند. بديهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، می‌‌توانند از ساعت 8:30 الی12:00 صبح و 14:00الی 17:00 بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ 08/09/96 و پنجشنبه مورخ 09/09/96 به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول راهنما) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی کارت خود اقدام نمايند.

 

  • منبع : http://www.qazahrm.ir/
  • بازدید : 292
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32

اخبار مرتبط