تازه‌های نشر حقوقی تازه‌های نشر حقوقی

4 دی 1396 , 10:32
مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری منتشر شد

مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری منتشر شد

مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه منتشر کرد

داتیکان: مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه مجموعه پنج جلدی تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری را رونمایی کرد.

به گزارش داتیکان به نقل از میزان، مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری پس از ۸ سال منتشر شد.

 این مجموعه ۵ جلدی مشتمل بر قانون آیین دادرسی کیفری، قانون پیشگیری از وقوع جرم، قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، قانون نظارت بر رفتار قضات، قانون مجازات اسلامی، قانون جرم سیاسی، قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و ...، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، قانون صدور چک، قانون مبارزه با پولشویی، قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، قانون ایمنی راه‌ها و راه آهن، قانون گذرنامه، قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی و ...، قانون هوای پاک، قانون برنامه شش ساله توسعه اقتصادی، قانون مدیریت پسماندها، قانون پیش فروش ساختمان و ... مدون شده و با چاپ نفیس عرضه می‌شود.

 

گفتنی است مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری به انضمام آرای وحدت رویه هیات عمومی دیوانعالی کشور، آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه‌های قوه قضاییه، نظریات مشورتی اداره کل حقوقی و آیین نامه‌های مرتبط می‌باشد. اکنون این مجموعه در پیشخوان فروشگاه و نمایشگاه دائمی کتاب مرکز در خیابان حافظ شمالی- نبش خیابان سمیه قابل عرضه است.

همچنین خریداران می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه به آدرس اینترنتی www.judpub.ir کتاب را به صورت اینترنتی خریداری کنند و هزینه پستی ارسال به تمام نقاط کشور نیز رایگان است.

 

  • منبع : http://www.mizanonline.ir
  • بازدید : 470
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32