رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

18 بهمن 1396 , 09:53
رییرئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور: کاهش ۷ درصدی ازدواج و افزایش ۴ درصدی طلاق در ۱۰ ماه گذشته

رییرئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور: کاهش ۷ درصدی ازدواج و افزایش ۴ درصدی طلاق در ۱۰ ماه گذشته

۱۷ هزار ۳۱ نفر ممنوع الخروج داریم 

داتیکان: رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور در رابطه با حوزه‌های اقتصادی ، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد توسرکانی صبح امروز در نشست خبری خود با بیان این که حدود ۷۳ میلیون انواع خدمات در سازمان ثبت املاک و اسناد کشور به هموطنان عزیزمان ارائه شده است گفت: ۲ میلیون  ۶۶ هزار سند مالکیت صادر شده است که از این تعداد ۷۷ هزار ۶۷۵ سند مالکیت در رابطه با اراضی منطقه‌ای ، ۱۵  هزار ۸۲ سند برای اراضی روستایی و ۶ هزار و ۶۱۰ سند برای اراضی ملی صادر شده است.

وی در خصوص سند مالکیت مسکن مهر نیز اظهار داشت : ۲۲ هزار و ۸۰۷ سند برای مسکن مهر و ۱۰۷ هزار و ۶۳۳ اسناد مربوط به قانون تعیین تکلیف و صادر شد که در همین حوزه ۶۳۳ هزار رای صادر کردند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ادامه داد: در دفاتر اسناد رسمی در ۱۰ ماه گذشته  ۱۰ میلیون و ۴۸۵ هزار ۵۳۲ سند صادر کردیم و حدود ۶ میلیون خدمات از جمله ۵  میلیون ۱۵۳ هزار ۸۹۹ گواهی امضا صادر شده است .

وی درباره ثبت ازدواج و طلاق نیز گفت: ثبت ازدواج در ۱۰ ماه گذشته  ۵۱۶ هزار ۲۰۴ ازدواج به ثبت رسیده است که ۷ درصد کاهش داشته و ۱۴۷ هزار ۹۸۳ طلاق که ۴ درصد افزایش نشان می دهد.

توسرکانی ادامه داد: در رابطه با حوزه‌های اقتصادی ، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است. ۱۷ هزار ۳۱ نفر ممنوع الخروج داریم که ۲ هزار ۴۸۲ تن از آنها با رفع موانع  توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

  • منبع : http://www.ilna.ir
  • بازدید : 219
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32