همایش‌های حقوقی همایش‌های حقوقی

10 اردیبهشت 1397 , 12:42
قابل توجه دانشجویان حقوق

قابل توجه دانشجویان حقوق

دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در تهران با همکاری دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه مسابقات موت کورت برگزار می‌کند

داتیکان: دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در تهران با همکاری دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه، انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد و موسسه مطالعات و پژوهش‌های حقوقی شهر دانش، دهمین دوره مسابقات موت کورت یادواره هانری دونان را در سال 97 برگزار می‌کند.

از دانشجویان حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقات هستند، دعوت می‌شود در قالب تیم‌های سه نفره (ترجیحاً از یک دانشگاه) حداکثر تا تاریخ 1 خرداد 1397 با تکمیل و ارسال فرم ثبت نام به نشانی ایمیل teh_ihl@icrc.org ثبت نام نمایند.

دور ملی این مسابقات که شبیه سازی جلسات محاکمات دیوان بین‌المللی کیفری است، در دو مرحله به زبان‌های فارسی و انگلیسی در تابستان 97 برگزار می‌شود. دو تیم برنده در مسابقات ملی در مسابقات جنوب شرق آسیا که پاییز سال جاری برگزار خواهد شد شرکت کرده و در صورت راه یابی به مرحله نیمه نهایی، به مسابقات آسیا و اقیانوسیه در هنگ کنگ و پس از آن به مسابقات جهانی ژان پیکته اعزام خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 4- 22645821 (021) تماس حاصل نمایید.

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 326
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32