استخدام حقوقی استخدام حقوقی

16 مرداد 1397 , 11:17
استخدام 16 مرداد  1397

استخدام 16 مرداد 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز  16 مرداد  1397- در ادامه آمده است:

 

مشاور ثبتی     

یک شرکت معتبر در زمینه ثبتی، به منظور تکمیل کادر مشاوران خود اقدام به استخدام نیروی خانم مطابق با شرایط (ترجیحاً رشته های حقوق و مدیریت و سایر رشته ها در صورت علاقه مندی به حوزه فروش ، آشنا به فن فروش یا استعداد بالا در این زمینه ، ترجیحا آشنا به امور ثبتی ) در تهران می نماید.

تلفن تماس : 02143902135

 

کار آموز یا وکیل پایه یک

به یک وکیل کارآموز یا پایه یک دادگستری جهت شرکت خصوصی در تهران نیازمندیم.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن تماس : 09122432430

 

 مشاورحقوقی

یک شرکت معتبر تولیدی قطعات پلیمری خودرو جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از مشاور حقوقی با حداقل 5 سال سابقه کاری دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : PKN.T1372@GMAIL.COM

 

کارشناس حقوقی

یک شرکت معتبر خصوصی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان تهران از افراد واجد شرایط و متخصص در زمینه امور حقوقی و قراردادها در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، با شرایط ( آشنایی با مهارت های کامپیوتر ،کارت پایان خدمت و یا معافیت های قانونی ،دارا بودن مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه های معتبر، دارا بودن حداقل معدل ۱۶ در آخرین مدرک تحصیلی ) دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : m.mehrasbi@yahoo.com

 

مسئول دفتر     

موسسه املاک خشت ماندگار جهت تکمیل کادر خود در استان البرز،واقع در گوهردشت کرج از افراد با شرایط (حداقل تحصیلات کارشناسی حقوق یا مدیریت ، دارا بودن هویت و تفکر سازمانی ، آشنایی با CRM و امور ارتباط با مشتری ، روابط عمومی بالا ،تسلط کامل به ICDL ۱ &۲ ، آشنایی با اصول اولیه فروش ،فن بیان قوی

،داشتن روحیه کار مشارکتی ، حداکثر سن ۳۵ ، دارای توان تجزیه و تحلیل ،داشتن تعهد سازمانی ) دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 02634491009

 

کارمند حقوقی

یک دفتر اسناد رسمی معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،واقع در محدوده شهرزیبا بلوار تعاون از افراد واجد  با این شرایط ( جهت انجام امور دفتری ، با حقوق ثابت ، دارای دانش حقوقی ،آشنا به کامپیوتر )دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 02140441290

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 300
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32