استخدام حقوقی استخدام حقوقی

7 شهریور 1397 , 12:27
استخدام 7  شهریور  1397

استخدام 7 شهریور 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز 7 شهریور 1397- در ادامه آمده است:

 

کارآموز وکالت _ وکیل

مجموعه حقوقی وکلای معراج جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط، با شرایطی بسیار ویژه دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 09127433353

 

مشاور ثبتی

یک موسسه حقوقی و ثبتی معتبر با هدف توسعه شبکه بازاریابی و فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره های حرفه ای فروش و بازاریابی رایگان دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : خانم _ داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال سن_داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم( داشتن مدرک بالاتر در اولویت میباشد)_آشنائی با کامپیوتر و توانائی کار با اینترنت_دارای فن بیان و روابط عمومی بالا

روحیه کار تیمی_پیگیر و مسئولیت پذیر

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه: Behdadkasiri@yahoo.com

 

کارشناس حقوقی        

شرکت حافظان انرژی دانیال شفق جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از کارشناس حقوقی دارای پروانه وکالت جهت معاونت حقوقی شرکت دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه: hafezanenergy@gmail.com

 

کارشناس ارشد حقوق

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از فوق لیسانس یا دکترا حقوق مسلط به اصول عقد قرار داد دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : re.nouraeifar@gmail.com

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 362
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32