استخدام حقوقی استخدام حقوقی

19 شهریور 1397 , 10:05
استخدام 19 شهریور  1397

استخدام 19 شهریور 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

 داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز 19 شهریور 1397- در ادامه آمده است:

 

حقوقدان        

شرکت بین المللی تاکسی ماکسیم جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : دارای دانش در حوزه قوانین مدنی، حقوق جزا، حقوق کیفری ، آشنایی با قوانین اداری ، آگاهی از قوانین در زمینه حمل و نقل مسافر ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین مربوط به حقوق مالکیت مادی و معنوی

آگاهی از اصول مالیاتی، گمرکی ، آگاهی از قوانین مربوط به تبلیغات ، تجربه حضور در جلسات دادگاه ،تسلط کامل به زبان انگلیسی و ترجیحا آشنا به زبان روسی

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : tehran@taximaxim.ir

 

کارشناس حقوق

شرکت تبلیغات برتر جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد متعهد و مسئولیت پذیر واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : دارای مدرک کارشناسی حقوق ، مسلط به امور حقوقی و اداری ، با فن بیان بالا ، دارای ۳ سال سابقه کار مرتبط

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : adbartarjob@gmail.com

 

وکیل

به یک نفر وکیل ترجیحاً آقا به صورت تمام وقت دارای پروانه وکالت و سابقه کار در شرکت های فنی مهندسی جهت یک شرکت فنی و مهندسی در کرج نیازمندیم.

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه: shaigan.holding@gmail.com

 

مشاور ثبتی

یک موسسه حقوقی و ثبتی آرارات با هدف توسعه شبکه بازاریابی و فروش در استان تهران از میان افراد واجد شرایط ذیل پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره های حرفه ای فروش و بازاریابی رایگان تعدادی را برگزیده و جهت همکاری استخدام مینماید.

شرایط : داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال سن ، داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم (داشتن مدرک بالاتر در اولویت میباشد)،آشنایی با کامپیوتر و توانایی کار با اینترنت ،دارای فن بیان و روابط عمومی بالا ، روحیه کار تیمی.پیگیر و مسئولیت پذیر

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : Behdadkasiri@yahoo.com

 

کارشناس حقوقی        

یک شرکت معتبر فعال در حوزه خدمات مشاوره کسب و کار و کارآفرینی جهت تکمیل کادر فنی خود در استان خراسان رضوی از کارشناس حقوقی دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : Tarhavard@yahoo.com

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 246
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32