استخدام حقوقی استخدام حقوقی

20 شهریور 1397 , 10:46
استخدام 20 شهریور  1397

استخدام 20 شهریور 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز 20 شهریور 1397- در ادامه آمده است:

 

کارآموز وکالت

به کارآموز وکالت جهت پیگیری پرونده ها در تهران نیازمندیم.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن تماس : 09121504822

 

حقوقدان        

شرکت بین المللی تاکسی ماکسیم جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : دارای دانش در حوزه قوانین مدنی، حقوق جزا، حقوق کیفری ، آشنایی با قوانین اداری ، آگاهی از قوانین در زمینه حمل و نقل مسافر ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین مربوط به حقوق مالکیت مادی و معنوی

آگاهی از اصول مالیاتی، گمرکی ، آگاهی از قوانین مربوط به تبلیغات ، تجربه حضور در جلسات دادگاه ،تسلط کامل به زبان انگلیسی و ترجیحا آشنا به زبان روسی

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : tehran@taximaxim.ir

 

کارشناس حقوقی

یک شرکت معتبر فعال در حوزه خدمات مشاوره کسب و کار و کارآفرینی جهت تکمیل کادر فنی خود در استان خراسان رضوی از فارغ التحصیلان رشته حقوق دعوت به همکاری می نماید.

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه: Tarhavard@yahoo.com

 

مشاور ثبتی

یک موسسه حقوقی و ثبتی آرارات با هدف توسعه شبکه بازاریابی و فروش در استان تهران از میان افراد واجد شرایط ذیل پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره های حرفه ای فروش و بازاریابی رایگان تعدادی را برگزیده و جهت همکاری استخدام مینماید.

شرایط : داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال سن ، داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم (داشتن مدرک بالاتر در اولویت میباشد)،آشنایی با کامپیوتر و توانایی کار با اینترنت ،دارای فن بیان و روابط عمومی بالا ، روحیه کار تیمی.پیگیر و مسئولیت پذیر

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : Behdadkasiri@yahoo.com

 

مشاور حقوقی خانم

یک موسسه حقوقی و ثبتی معتبر با هدف توسعه شبکه بازاریابی و فروش کادر خود در استان تهران در محدوده ونک از افراد واجد شرایط پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره آموزشی رایگان دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 02188620451

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 369
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32