رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

7 آبان 1397 , 11:41
بازداشت مدیر و معاون گمرک همدان به اتهام اخذ رشوه

بازداشت مدیر و معاون گمرک همدان به اتهام اخذ رشوه

دادستان همدان: مدیر گمرک همدان به همراه یکی از معاونین خود به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده و دو نفر دیگر نیز مرتبط با این پرونده بازداشت شده‌اند.

 داتیکان: دادستان همدان ضمن تأیید بازداشت مدیر گمرک همدان گفت: وی به همراه یکی از معاونین خود به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده و دو نفر دیگر نیز مرتبط با این پرونده بازداشت شده‌اند.

به گزارش داتیکان، کامران حمزه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدیر گمرک همدان همراه با یکی از معاونین خود بازداشت شده که اتهام آنها فعلاً اخذ رشوه است. وی افزود: پرونده در شعبه اول بازپرسی همدان تشکیل شده و در حال رسیدگی است و این دو فرد در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برند.

حمزه خاطرنشان کرد: همچنین دو فرد دیگر از بیرون مجموعه گمرک در رابطه با این پرونده بازداشت شده‌اند که کارمند گمرک نیستند و به نظر می‌رسد که کار گمرکی انجام می‌داده‌اند.

دادستان همدان در رابطه با پرونده ضارب طلبه همدانی و آخرین وضعیت این پرونده نیز گفت: فرد ضارب دستگیر شد و در رابطه با انگیزه خود از این اقدام تاکنون دلیل خاصی را مطرح نکرده که چرا این کار را انجام داده ولی به جرم اقرار کرده است و این پرونده نیز در حال بررسی می‌باشد.

 

  • منبع : http://www.isna.ir
  • بازدید : 168
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32