رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

29 آبان 1397 , 11:42
ظرف 15روز در پرونده‌های صنفی حکم صادر می‌کنیم

ظرف 15روز در پرونده‌های صنفی حکم صادر می‌کنیم

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اگر استعلام‌های ما از سازمان‌ها سریعاً انجام شود، تعزیرات در پرونده‌های صنفی زیر ۱۵ روز حکم صادر می‌کند.

داتیکان: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اگر استعلام‌های ما از سازمان‌ها سریعاً انجام شود، تعزیرات در پرونده‌های صنفی زیر ۱۵ روز حکم صادر می‌کند.

به گزارش داتیکان، سیدیاسر رایگانی در گفت‌گو با ایسنا، در خصوص شکایات مردم از افزایش قیمت‌ها و مدت زمان رسیدگی به این شکایات توسط سازمان تعزیرات حکومتی، اظهار کرد: ما در هر شرایطی، هر شکایتی که از سوی مردم در سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات ثبت شود رسیدگی‌می‌کنیم.

وی  با بیان اینکه موارد شکایت را برای کارشناسی باید به اتحادیه‌ها و اصناف ارسال کنیم، ادامه داد: به ضرس قاطع اعلام می‌کنم که اگر استعلام‌ها انجام شده باشد، هیچ رایی بیشتر از ۱۵ روز در شعب سازمان تعزیرات برای صدور حکم نمی‌ماند و قطعاً ما زیر ۱۵ روز به خصوص در رابطه با پرونده‌های صنفی حکم را صادر می‌کنیم.

سخنگوی سازمان تعزیرات در پاسخ به این سوال که دلیل طولانی شدن رسیدگی برخی پرونده‌ها، گفت: این مسأله به دلیل منتظر ماندن سازمان تعزیرات برای انجام استعلاماتی است که باید از سوی دستگاه‌های ذیربط و ناظر مانند صنعت و معدن، سازمان حمایت و اتاق اصناف به عنوان مراجعی که باید تشخیص بدهند،‌ صورت گیرد. 

وی در پایان تاکید کرد: اگر استعلام‌ها انجام شود ما زیر ۱۵ روز حکم را در پرونده‌های صنفی صادر می‌کنیم.

 

  • منبع : http://www.isna.ir
  • بازدید : 119
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32