رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

19 آذر 1397 , 11:59
بررسی بودجه در مجلس بعد از تقدیم لایحه آغاز می‌شود

بررسی بودجه در مجلس بعد از تقدیم لایحه آغاز می‌شود

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی‌ گفت که پروسه زمانی بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ از زمان تقدیم آن به مجلس آغاز می‌شود.

داتیکان: سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی‌ گفت که پروسه زمانی بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ از زمان تقدیم آن به مجلس آغاز می‌شود.

به گزارش داتیکان بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: زمان تقدیم لایحه بودجه کل کشور سال ۱۳۹۸ به مجلس شورای اسلامی هنوز قطعی نشده و باید بین دولت و مجلس شورای اسلامی در این باره هماهنگی صورت گیرد.

وی افزود: دولت پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه لایحه بودجه را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرده، اما پروسه زمانی بررسی بودجه از زمان تقدیم آن به مجلس در جلسه علنی آغاز خواهد شد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نمایندگان تا ۱۰ روز، کمیسیون‌های تخصصی تا  ۱۵ روز و کمیسیون تلفیق تا ۱۵ روز که قابل تمدید تا ۱۵ روز دیگر هم هست فرصت بررسی لایحه بودجه را دارند و پس از آن گزارش کمیسیون تلفیق به صحن علنی مجلس شورای اسلامی می‌آید.

به گزارش ایسنا، پیش از این گفته شده بود که احتمالا رییس جمهور یکشنبه ۲۵ آذرماه برای تقدیم لایحه بودجه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر خواهد شد.

 

  • منبع : www.isna.ir
  • بازدید : 102
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32