• حقوق . بانکی
  • سلام و درود ممنون میشم راهنمایی کنید . مدت یکسال و نیم حساب یارانه اینجانب بدلیلی که نمیدانم چیست مسدود شده از طرف پلیس فتی تا جایی همان اوائل خبر داشتم توسط کارمند بانک بابت شکایت شخصی در شهرستان به مبلغی اندک میبوده که برای رفع مشکل دیگر راهنمایی از مسولین زیربط دریافت نکردم . الان میخواهم رد حساب بگیرم و حساب خود به بانکی دیگر منتقل نمایم . اما یکبار عنوان کردن مسدود است و امکان ان نیست . و سه دفعه نیز به بهانه اینکه به مشکل میخورم و یارانه ام قطع میشود . و باز بعلت بسته بودن سامانه اینجانب را معطل و بلاتکلیف گذاشته اند . ایا بانک مربوط باید درخواست مرا جهت رد حساب و ارائه برگه برای بانک و حساب جدید در نظر گرفته شده قبول نماید . یا باید چاره ای دیگر بیاندیشم ممنون میشم یه راهنمایی مختصر بفرمایید
1400/07/01

کاربر گرامی ، پیشنهاد می شود از بانک مربوط سوال کنید که چه مرجعی دستور انسداد حساب شما را داده است ، تا بتوان در مورد مسئله اظهار نظر کرد.

1400/07/01

مرجع مربوطه سازمان هدفمندی یارانه ها واقع درمیدان فاطمی تقاطع اول خ فلسطین شمالی است والبته به استانداری نیز ممکن هست مربوط شود اما اگر بیشتر یکسال ازقطع یارانه گذشته وفق ماده287دستورالعمل بخشنامه44536/الف/23/هیت وزیران علی القاعده تااطلاع ثانوی بشما تعلق نمیگیرد وارزش دوندگی که لااقل بماخذ فوق الذکر9-12ماه طول میکشد ارزش ندارد زیرا کمافرضابفرض الله اگربرقرار شود اولا:کلیه معوقات سوخته وپرداخت نخواهدشد. ثانیا:برای اخذ وام یک میلیون تومانی نیز سوخته بایدتلقی نمایید.

-->