• خیانت در امانت
  • ماشین 206 دارم این ماشین به واسطه گری شوهرم وکالتی به من زده شد و چون بلاعوض نیست دوباره همسرم طی اختلافاتی که با هم داشتیم ماشین به اسم برادرش زده .و برادر همسرم .. برادر خودم که یک روز ماشین زیر پاش بوده ...شکایت خیانت در امانت کرده ... در جلسه دادگاه من به عنوان شاهد حاضر شدم و ادعا کردم که ماشین دست ما نیست ولی الان پشیمون شدم اگر به دفتر شعبه مراجعه کنم وبگم ماشین دست من هست و میخوام به صاحب ماشین پس بدم .ایا شاهد دروغ میشم و جرم به گردنم هست .
1400/07/01

با سلام کاربر گرامی بیان شهادت و سپس پس گرفتن شهادت از موضوعاتی است که ممکن است بدون اطلاع کافی برای شما مساله آفرین باشد. لذا پیش از هر اقدامی هرچه با همکاران با به صورت تلفنی و یا حضوری در خصوص پرونده خود صحبت نمایید

1400/07/01

بله شهادت کذب وفق قانون مجازات اسلامی اخیراز91 روزتا دوسال حبس یا بدل به جزای نقدی دارد اما می توانید با دلالت یک وکیل خبره مجرب با توکل بخدا و رستگاری اتیان بسوگند بخورید که جهل حکمی وموضوعی نسبت به اصل وفرع ماجرا داشته اید وازطریق خودتان وکیل تان اثبات کنید که غفلت و اضطرار وترس و جهالت به نفس شرع وقانون باعث این موضوع شده.نگران نباشید.موضوع فرع ازاصل برله شما است و به امیدخدا حل خواهد شد.

1400/07/01

پاسخ رایگان ارسال شد.

-->