• شکایت مالی
  • سلام امروز از شورای حل اختلاف شهرستان بامن تماس گرفتن مبنی بر اینکه فردی از شما شکایت کرده و باید فردا صبح بیای شورای حل اختلاف قضیه من با این اقایی که از من شکایت کرده اینه که چند سال قبل من واسطه شدم که بیاد ضامن ما بشه که ما وام بگیریم رفتیم بانک و بانک گفت که من به شماها نمیتونم وام بدم ولی به این اقا که الان از من شکایت کرده وام تعلق میگیره که ازش سفته وفاکتور و مدارک گرفتن وام هم تمامم به اسم اون و امضا هم مال خودشه از ماهم اسمی یا امضایی نگرفتن قرار بر این شد که ما هر ماه مبلغ اقساط رو بهش بدیم تا خودش پرداخت کنه که یا کارت به کارت میکردیم یا نقدی بهش میدادیم تیر 97 اقساط تموم شده الان امروز مدعی شده که شماها به من بدهکارید و امروز از حل اختلاف زنگ زدن که فردا بیا اینجا میخوام بدونم که کاری میتونه بکنه یا نه؟
1400/07/01

با سلام کاربر گرامی از آنجایی که مبلغ وام به اسم ایشان است و جنابانعالی نقش قانونی در این روند نداشته اید و صرفا توافقی میان خودتان صورت گرفته است لذا بهتراست تمامی مدارک و اسنادی را که می‌توانید جهت ارائه پرداخت مبلغ اقساط نشان دهید از بانک استعلام کنید و صورت حساب های خود را مشخصا ارائه دهید. همچنین می‌توان با استناد بر ماده 256 قانون مدنی ادعا نمود که چون ایشان به شما مبلغ وام را پرداخت نموده است اصل بر عدم تبرع است و این مبلغ در ازای مبالغی بوده که از جانب شما به وی داده شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در داتیکان تماس بگیرید.

1400/07/01

بدلیل مشخص شدن موضوع درخواست مهم شما خواسته خودرابا کلیه اسناد ومدارک ومدارک مربوط به محکمه محترم / به تلگرام0993-147-8963ارسال کنید تا برای شماازطریق بنیاد داتیکان بابت مطالعه مشاوره ودادن راهکار فاکتور صادر و پس ازپرداخت جواب راحداکثرظرف مدت72ساعت دریافت نمایید.براین منظورحتما ازطریق پورتال بنیاد اقدام کنید.

1400/07/01

حتما کلیه مدارک من الجمله صورتمجلس هیت مدیره واساسنامه وکسانیکه حق امضا ومهردارند را با درخواست اسکن و بصورت فایلPDFبهمین منظور باید ازطریق پورتال سایت بنیاد داتیکان درقسمت درخواست ثبت ومدارک را با درخواست وماوقعUPLOADSکنیدبشماره فوق الذکر وصبرکنید تا باتوجه به پیچیده بودن کارشما فاکتور هزینه صادر وارسال وبعدواریزتا72ساعت صبور باشید تا پاسخ ارسال شود. ((*یادآوری میکند که طبق تعرفه نامه1398 حق المطالعه حق المشاوره وحق التحریر*-یک چهارم مراجعه به به دفاتر وکلای دادکستری وپرداخت هزینه های سنگین است*))

1400/07/01

درصورتیکه کمپانی ندارید کلیه فاکتورها و دفاترپلمپ شده تجار ولاشه چکها یا اصول و مدارک بازرگانی خود راحتما کلیه مدارک من الجمله کسی که حق امضا ومهردارند را با درخواست اسکن و بصورت فایلPDFبهمین منظور باید ازطریق پورتال سایت بنیاد داتیکان درقسمت درخواست ثبت ومدارک را با درخواست وماوقعUPLOADSکنیدبشماره فوق الذکر وصبرکنید تا باتوجه به پیچیده بودن کارشما فاکتور هزینه صادر وارسال وبعدواریزتا72ساعت صبور باشید تا پاسخ ارسال شود. ((*یادآوری میکند که طبق تعرفه نامه1398 حق المطالعه حق المشاوره وحق التحریر*-یک چهارم مراجعه به به دفاتر وکلای دادکستری وپرداخت هزینه های سنگین است*))

-->