• براي تعيين نفقه فرزند ناشي از اهداي جنين چه اقدامي لازم است؟
  • با سلام . من و همسرم دچار اختلافاتي در خصوص نفقه هستيم و شوهرم نفقه فرزند را نمي پردازد؛ آيا ميتوانم نفقه فرزندم را بگيرم در صورتي كه از طريق اهداي جنين متولد شده است؟
1400/07/01

با سلام و احترام. بله مطابق ماده 3 قانون اهداي جنين نفقه طفل برعهده شوهرتان هست و شما بايد دادخواست مطالبه نفقه فرزند را ارائه كنيد كه در بخش اسناد سايت داتيكان موجود است.

-->