• آيا نفقه به زني كه روابط خارج از عرف دارد تعلق مي گيرد؟
  • سلام. مدتي است كه متوجه روابط همسرم با آقايي از طريق تلفن شدم آيا در صورتي كه نخواهم همسرم را طلاق دهم در اين حالت باز هم قانونا بايد نفقه وي را بپردازم؟
1400/07/01

با سلام واحترام . بله، مطابق ماده 1106 و 1108 قانون مدنی تا زمانی که زوجه از زوج تمکین کند و عدم آن برای دادگاه اثبات نشود، مستحق دریافت نفقه است ‌و مشروط به هیچ شرط دیگری نمی باشد.

-->