• آیا به فرزند نامشروع ارث تعلق میگیرد؟
  • سلام . پسری 34 ساله هستم و خانمی که چند سال پیش با او در ارتباط بودم ادعا میکند که فرزندش متعلق به من است و من از این موضوع کاملا بی اطلاع بودم و خبر نداشتم آیا این فرزند حق ارث بردن از من را دارد و بعدا می تواند با آزمایش DNA ثابت کند که فرزند من است و ادعای سهم الارث کند؟
1400/07/01

با سلام و احترام. خیر، در صورت اثبات تعلق فرزند به شما باز هم براساس ماده 884 فرزند نامشروع ارث نمی برد.

-->