• انتقال سهم الشرکه در شرکت با مسئولیت محدود
  • سلام وقت بخیر من در یک شرکت با مسئولیت محدود سهام دار هستم. به دلیل بیماری و کهولت سن توانایی و حوصله کار کردن را ندارم. می‌خواستم بدونم می‌تونم سهم الشرکه خودم را در شرکت به شخص دیگری انتقال بدهم ؟
1400/07/01

سلام و احترام

بر اساس ماده 102 قانون تجارت شما می‌توانید سهم الشرکه‌ی خود در شرکت با مسئولیت محدود را به شخص دیگری انتقال دهید ولی برای این انتقال باید اکثریت شرکا که لااقل دارندگان سه چهارم سرمایه هستند با این انتقال موافقت کنند و این انتقال حتما باید با رسمی صورت پذیرد.

-->