• قابلیت اعتراض نسبت رای
  • سلام وقت بخیر. من به عنوان خواهان در دعوایی درخواست صدور قرار تامین خواسته کردم و دادگاه با آن موافقت کرد و قرار تامین خواسته صادر شد. اما به موجب حکم قطعی در همان دعوا محکوم به بی حقی شدم. خوانده در همان دعوا 20 روز پس از ابلاغ حکم قطعی، مطالبه خسارت بر اثر آن قرار تامین کرد و دادگاه دفاعیات بنده را در این مورد قبول نکرد و حکم بر پرداخت خسارات صادر کرد . می خواستم بدونم می توانم نسبت به این حکم اعتراض داشته باشم؟
1400/07/01

سلام و احترام

بر اساس ماده 120 قانون آیین دادرسی مدنی رای صادره در این مورد قطعی است و شما نمی توانید نسبت به آن اعتراض داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید.    02166128096

-->