• خانواده.رابطه.
  • عرض سلام و ادب.خسته نباشید. پسرودختری همدیگروکاملامیشناسن.علاقه شدیدبه یکدیگر دارن برای امر ازدواج.دخترمدت دوروزبه خاطرفقرفرهنگ پدرخانواده،منزل ترک کندبه سمت پسرموردعلاقه.چون نسبت فامیلی دارن،ازاین رو پدردخترازپسرشکایت کرد.بعدازمدتی بنظربیهوده بوده شکایت پدر. اما در رابطه ایی که پسرودخترداشتن(3ماه پیش) متاسفانه بکارت دختراز بین رفته،خانواده دخترخبرندارن. ازاین رو خانواده دخترمخالف سرسخت به ازدواج این دو هستن. حال با این توضیحات مختصر پسرراهی داره که بتونه با دخترازدواج کنه.(در هرضمینه ابی دخترحاظربه همکاری باپسرهست) درمنزل حبس شده و مورداهانت و....حتی ضرب و شتم هم قرارگرفته. نامه ایی که دختربرای قاضی نوشته به پیوست اعلام میکنم. با سپاس فراوان از محضرشریف.
1400/07/01

فایل ضمیمه

1400/07/01

با سلام. دختری که باکره نیست برای ازدواج نیاز به اجازه ولی ندارد و می تواند با حضور در دفتر ازدواج و اقرار به عدم بکارت با پسر مورد نظر ازدواج کند. هر چند بهتر است برای ازدواج رضایت قلبی خانواده با زوجین باشد تا زندگی موفق تری داشته باشند.

1400/07/01

عرض کردم که دخترباکره نیست.حبس خانگی هستش.از طرف خانواده به اوهرگونه احانتی میشه.فحشهای رکیک و... ایا پسر هیچ اقدامی نمیتونه بکنه؟ ممکنه که نامه ایی که ارسال کردم خدمت شما به انضمام فایل صوتی که حرفهای دختر مبنی برصحت گفته هایش در مورد علاقه اش به پسر و مورد اذارو اذیت خانواده هست توسط پسر نزد قاضی برده شه.اهمیتی بر روال پرونده و اینکه قاضی دختر رو احضار کنه داره.کمکی به اینکه به ازدواج نزدیک شن میکنه؟؟ باز هم سپاسگذارم

1400/07/01

بسته به قاضی دارد. نامه و صدا رو ببرند دادسرا و اعلام شکایت کنن ممکن است قاضی ترتیب اثر بدهد و دختر و خانواده اش را احضار نماید.

-->