• آیا وصیت کننده می تواند وصیت خود را پس بگیرد؟
  • سلام. پدرم چند سال پیش وصیتنامه ای تنظیم کرده بودند و الان بر اثر اختلافات خانوادگی میخواهند آن را به طور کلی تغییر دهند. آیا می توانند وصیت قبلی خود را به طور کلی لغو کنند؟
1400/07/01

سلام و احترام. مطابق ماده 838 قانون مدنی، موصی می تواند از وصیت خود رجوع کند همچنین رجوع از وصیت مستلزم رعایت تشریفات مربوط به تنظیم وصیت نامه نیست لیکن باید به نحوی از اعم از صریح یا ضمنی ابراز شود. برای راهنمایی بیشتر با موسسه داتیکان تماس بگیرید: 02166128096

-->