• صدور و ظهر نویسی چک
  • سلام وقت بخیر. می‌خواستم بدونم آیا صدور چک و به تبع آن ظهرنویسی و ضمانت از آن عملی تجاری تلقی می‌شود؟
1400/07/01

سلام و احترام

بر اساس ماده 314 قانون تجارت صدور چک، ذاتا عمل تجاری نیست . به طریق اولی سایر اقدامات نسبت به چک مانند ظهر نویسی و ضمانت از آن نیز تجاری تلقی نمی‌شود. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

-->