• اجازه شوهر برای قیمومت زن
  • سلام. خانمی 43 ساله و خانه دار هستم که فرزند کوچک ندارم و می خواهم قیم فرزندان دایی ام شوم اما همسرم مخالف است. آیا رضایت همسرم اهمیتی در قیمومت من دارد؟
1400/07/01

سلام و احترام. مطابق ماده ۱۲۳۳ قانون مدنی زن نمی‌تواند بدون رضایت شوهر خود سمت قیمومت را قبول کند در نتیجه رضایت ایشان برای قیمومت لازم است. برای راهنمایی بیشتر با موسسه داتیکان تماس بگیرید: 02166128096

-->