• نیاز به تنظیم "لایحه دفاعیه" و "فرم اعتراض و درخواست تجدیدنظر" در خصوص اعتراض به "رداعسار جلب ثالث" و "درخواست تجدیدنظر راجع به پرونده اصلی با موضوع محکومیت به پرداخت وجه چک خیانت در امانت شده و حاصله از طریق کلاهبرداری"
  • با سلام. ضمن ابراز خوشحالی از ارتباط با آن مجموعه وزین و تقدیر از ایجاد امکانات دریافت آنلاین خدمات. اینجانب وکیل مدنی تام الاختیار خانمی هستم که گروه و عده ای کلاهبردار، از طریق فریب و کلاهبرداری و با وعده پرداخت وام فوری برای راه اندازی واحد صنعتی، اقدام به اخذ چند فقره چک امانی از وی نموده اند. در حال حاضر نسبت به برگشت زدن چکها اقدام و راجع به یکی از چکها به مبلغ 408.000.000 تومان ، در شهرستان قم اقدام قانونی نموده اند. پرونده در مرحله درخواست واخواهی و جلب ثالث سه نفر از اشخاص ثالث کلاهبرداری کننده قرار دارد. در شرایط حاضر، نیاز فوری به تنظیم لایحه اعتراض به رد اعسار در خصوص جلب ثالث و همچنین تنظیم لایحه و فرم درخواست تجدیدنظر راجع به محکومیت به پرداخت وجه بعلاوه خسارات ، وجود دارد. لطفا شرایط و هزینه تنظیم لایحه و فرم مربوطه را حتی المقدور در اسرع وقت (مهلت تسلیم دادخواست تجدیدنظرشنبه پس فردا 97/11/6 اعلام فرمایید. به منظور استحضار مشاوران و وکلای محترم، آخرین آراء صادره از مرجع رسیدگی کننده (با درخواست حفظ محرمانگی) ، آپلود و ارسال می گردد. همچنین، اقرارنامه رسمی(دفاتر اسناد رسمی) شریک سابق این خانم در مورد " امانی بودن چکها و از جمله چک یادشده نزد وی" و تعدادی اقرارهای عادی نامبرده در برگه سربرگدار شرکت مشترک ، مبنی بر "اختیار کامل و انحصاری امور شرکت در دست او" و پذیرش "انجام و مدیریت انحصاری امور از جمله : تقاضا و دستور به این خانم برای صدور و امضای چکها و ... و معرفی اقدام کنندگان چک به عنوان تامین کنندگان مالی و وام دهنده" و نیز " صورتجلسه شفاف سازی آورده شرکا از سرمایه شرکت ، با تصریح آورده 9 برابری خانم نسبت به شریک کلاهبردارخود" و... نیز موجود است که در صورت لزوم، تقدیم می شود. خواهش پایانی: لطفا هزینه و شرایط تنظیم و تلفن تلگرام یا واتساپ پاسخ دهنده محترم جهت سهولت ارتباط ،اعلام گردد. قبلا از توجه و دقت در پاسخ گویی سریع تقدیر می گردد. با سپاس . حسین پاک اندیش تلگرام و واتساپ : 09107611632 همراه: 09124854074 ضمن پوزش و تقدیر مجدد، در صورت عدم پاسخگویی فوری اینجانب، لطفا پیغام مربوطه را از طریق شماره های مربوطه اعلام فرمایید. با امید به همکاریهای آینده و مداوم. متشکرم.
1400/07/01

فایل ضمیمه

1400/07/01

سلام. هزینه تنظیم دادخواست و لوایح مورد نظر یک میلیون تومان می باشد که در ابتدا دریافت می گردد. در صورت تمایل با شماره 09207200272 تماس بگیرید.

-->